Јадете го без грижа на совест: Протеински сладолед кој не дебелее

Јадете го без грижа на совест: Протеински сладолед кој не дебелее

Направете протеински сладолед кој не дебелее, вкусен е, лесно се прави и многу е брз.

Еве како:

 

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

Малиџано – одличен домашен рецепт