Видео

Видео, Десерти

Евтин и сочен: Прелиен колач со гриз, кокос и портокал

Брз десерт кој ќе го обожавате! Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Видео, Главни јадења

Нешто ново и интересно: Тиквици со пилешко на поинаков начин

Одличен предлог за вкусен и брз ручек! Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ во прилог: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Видео, Главни јадења

Селска пита: Тесто полнето со сирење

Пита која ќе ја обожавате! Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Емилина кујна“: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Видео, Главни јадења

Питулици од готови кори: Поради овој фил се толку сочни

Пита готова за миг, сочна и вкусна. Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Летина кујна“: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Видео, Повеќе

Јагода лимонада – за 10 минути

Хит рецепт, ќе бидете воодушевени! Уживајте! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Шерпица“: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Видео, Главни јадења

Пилешки медаљони или уштипци – фантастичен рецепт

Сите ќе ви бараат рецепт – месото подготвено на овој начин е совршено! Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Шерпица“: Повеќе поврзани рецепти на Gotvi.mk: Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди Рецепт за палачинки кои можете да ги јадете неограничено За сите гурмани – Палачинки кватро […]

Видео, Десерти

За само 15 минути: Направете вкусен колач од бисквити и чоколадо

Едноставен колач, незаборавен вкус… Уживајте! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Кувајмо лако“: Повеќе поврзани рецепти на Gotvi.mk: Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди Рецепт за палачинки кои можете да ги јадете неограничено За сите гурмани – Палачинки кватро салами Посно: Палачинки без зејтин Американски палачинки […]

Видео, Десерти

Кремаст колач со два фила и бисквити – готов за 10 минути

Кога еднаш ќе го пробате, ќе го правите постојано! Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ во прилог: Повеќе поврзани рецепти на Gotvi.mk: Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди Рецепт за палачинки кои можете да ги јадете неограничено За сите гурмани – Палачинки кватро салами Посно: Палачинки без […]

Видео, Главни јадења

Брз ручек: Сатараш со млади компирчиња

Сервирајте со пржени компирчиња. Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“: Повеќе поврзани рецепти на Gotvi.mk: Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди Рецепт за палачинки кои можете да ги јадете неограничено За сите гурмани – Палачинки кватро салами Посно: Палачинки без зејтин Американски […]