Дава енергија за работниот ден – Смути полно живот и здравје

Дава енергија за работниот ден – Смути полно живот и здравје

Смути кое ќе ви даде здравје и енергија:

Состојки:

  • 2 банани
  • 1 праска
  • 1 шолја јогурт

 

Се се става во блендер и се меша.

Повеќе на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед