За имунитет, детоксикација и слабеење – Чај кој е три во едно

За имунитет, детоксикација и слабеење – Чај кој е три во едно

Чај кој е исклучиво здрав и многу помага на цело тело.

Ставете лажиче цимет и прелијте го со шолја топла вода.

Додајте мед.

Супер е за имунитет, детоксикација и за слабеење.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text