РЕЦЕПТ НА СИТЕ ВРЕМИЊА: Босански бурек

РЕЦЕПТ НА СИТЕ ВРЕМИЊА: Босански бурек

Ако сте љубител на бурек, топло ви препорачуваме да го погледнете овој видео рецепт, па да се фатите за работа.
Видеото ќе ви покаже што ви е потребно и чекор по чекор, како се прави.
https://www.youtube.com/watch?v=4gEyVbwlKF4

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко