ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Природен и здрав пијалок, кој заедно со избалансираната исхрана, ви помага да го намалите вишокот на килограми.

Потребни состојки

  • 1 бокал зовриена вода
  • 1 зелен чај
  • 1/2 лимун
  • 1/2 портокал

Останатите детали погледнете ги во видеото:

Прочитај повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови тука

Еве како да ослабете според хороскопскиот знак

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Чиа пудинг