Најевтината намирница помага за стрии – Веќе нема нервози, исчезнуваат веднаш

Најевтината намирница помага за стрии – Веќе нема нервози, исчезнуваат веднаш

Ако мака мачите со стриите, решението се крие во кујна.

Редовна масажа на подрачјата каде имате стрии со сода бикарбона разредена со малку лимонов сок, ќе помогне да исчезнат стриите.

Поврзани вести на Gotvi.mk

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Рецепт за брзо мезе за ненајавени гости

Рецепт за највкусни посни и интегрални грисини тука