Tag: MTV VMA

Забава

(ВИДЕО+ФОТО) Бијонсе главна на MTV VMA – Ги однесе речиси сите награди

Минатата ноќ беше дефинитивно ноќ на Бијонсе. Имено, познатата пејачка имаше дури 11 новинации на MTV VMA, а таа не можеше да си отиде дома со огромниот број на освоени награди. A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Aug 28, 2016 at 10:25pm PDT Во креација на Франческо Скоњамило, 34годишната пејачка […]