Tag: Џоли

Повеќе

Таа е најпребарувана на порно страниците – Причината е разводот на Бред и Анџелина

Една од најпопуларните порно страници во светот, PornHub преку светските медиуми извести дека најпребарувано е името на француската Марион Котијар. По 20 Септември годинава кога официјално беше соопштено дека Бранџелина се разведуваат, нејзиното име било пребарувано 579% повеќе од претходно. Инаку, само неколку часа по објавувањето на веста дека Анџелина […]

Повеќе

(ВИДЕО) Анџелина Џоли со најинспиративниот говор досега

И додека светските и домашните медиуми се занимаваат со разводот кој Анџелина Џоли го побара од Бред Пит, таа одржа еден од најинспиративните говори. Џоли ја остварува нејзината хуманост на дело, а од неодамна таа стана и амбасадока на УНХЦР иогромно внимание обрнува на бегалците од Сирија и апелирање да […]

Повеќе

(ФОТО) Бред е сингл – Норвешката авиокомпанија со одлична реклама

Додека американска, па и би рекле слободно, и целата светска јавност се занимава со разводот на Бранџелина, норвешката авиокомпанија тоа го искористи во сопствени маркетиншки цели. „Бред е сингл“ пишува на рекламата со големи букви и на тоа се надоврзува цената на авиобилет до Лос Анѓелес, САД. Погледнете: Next Level […]

Повеќе

(ВИДЕО) Џоли била љубоморна – Еве со која девојка се шпекулира дека Бред Пит имал афера

Само неколку час по објавувањето на веста дека Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, Парамаунт го објавија трејлерот за филмот „Allied“. Во него покрај Бред Пит, глуми и актерката Марион Котијар. За нив двајца постоеја шпекулации дека страстите и бакнежите кои ги разменуваат во филмот прераснале во […]

Повеќе

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Анџелина Џоли блеска во својата хумана мисија

Како Амбасадорка на УНХЦР, познатата актерка Анџелина Џоли беше во посета на камп за бегалците од Сирија во Јордан, а претходно се обрати и на конференција на Обединетите нации во Лондон. Таа со последните појавувања во јавност ги отфрли сите шпекулации и покажа дека навистина изгледа прекрасно. Погледнете ги фотографиите кои Џоли […]

Повеќе

ВИДЕО: Анџелина Џоли во посета на бегалски камп во Јордан

Како Амбасадорка на УНХЦР, познатата актерка беше во посета на камп за бегалците од Сирија во Јордан. Џоли сака да го сврти вниманието на светските лидери кон долгогодишната војна и агонија која ја зафати Сирија и нејзините жители. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: ВИДЕО: Анџелина Џоли – Конечно малку се поправи и […]

Повеќе

ВИДЕО: Анџелина Џоли – Конечно малку се поправи и повторно изгледа прекрасно

Актерката Анџелина Џоли конечно се појави во јавност. Деновиве таа е забележана во Лондон, на конференција на Обединетите Нации. Претходно, имаше шпекулации дека актерката внесува само 600 калории дневно и дека нејзиниот сопруг Бред Пит е загрижен за нејзиното здравје. Еве како Анџелина изгледа во моментов: А, ова енејзиниот говор: […]

Повеќе

Анџелина Џоли живее со само 600 калории дневно – еве што јаде

Ако може да им се верува на американските таблоиди, Анџелина Џоли во својот организам дневно внесува само 600 калории. Еве како изгледа дневното мени на познатата глумица: Доручек: лажица масло од кокос и малку корнфлекс Ручек: протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони Вечера: тенко парче месо и чаша […]

Повеќе

Анџелина Џоли дневно внесува само 600 калории – еве што јаде

Ако може да им се верува на американските таблоиди, Анџелина Џоли во својот организам дневно внесува само 600 калории. Еве како изгледа дневното мени на познатата глумица: Доручек: лажица масло од кокос и малку корнфлекс Ручек: протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони Вечера: тенко парче месо и чаша […]

Повеќе

Можно ли е? Анџелина Џоли дневно јаде храна со само 600 калории

Ако може да им се верува на американските таблоиди, Анџелина Џоли во својот организам дневно внесува само 600 калории. Еве како изгледа дневното мени на познатата глумица: Доручек: лажица масло од кокос и малку корнфлекс Ручек: протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони Вечера: тенко парче месо и чаша […]