Tag: Џастин

Забава

Џастин Бибер: Беше грешка, не го реактивирав мојот Инстаграм

Пред неколку дена британскиот пејач го реактивираше својот Инстаграм профил на неколку минути. Неговите фанови веднаш се израдуваа и почнаа да му пишуваат, но непосредно потоа профилот на Бибер повторно стана неактивен. Still no Instagram it was an accident — Justin Bieber (@justinbieber) August 29, 2016 Џастин непосредно по случувањата […]

Забава

ФОТО: Сексапилната Бронте Блампид е новата девојка на Џастин Бибер

Во животот на популарниот пејач Џастин Бибер постојано се случува некоја драма. Се фотографира со една девојка, па се соблекува да го видат папараците гол. Го гаси својот Инстаграм профил, па на истиот социјален медиуми се појавува фото каде тој мастурбира. Па, нова девојка итн. Дали е до славата и […]

Забава

Џастин Бибер го осигурал својот пенис на 5 милиони долари?

Странските медиуми пишуваат дека пејачот Џастин Бибер го осигурал својот полов орган со полиса вредна неверојатни 5 милиони долари. Бибер ова го направил во тајност, а за ова размислувам пред извесно време кога протекоа голите фотографии од него и Орландо Блум. Причина за ваквата одлука, пишуваат дел од светските медиуми, […]

Забава

ФОТО +18: Сите голи фотографии на Џастин Бибер

Џастин Бибер кој иако е идол на многу тинејџери изминатата година беше фатен од папараците во повеќе експлицитни фотографии каде го покажува половиот орган: #Justin just can’t stop getting #naked. Which I don’t mind. #JustinBieber #nakedjustin #justinsnudes #hot pic.twitter.com/VMZglxwhXK — pics of guys (@berkly_tom) August 8, 2016 Прочитај повеќе на Gotvi.mk: […]

Забава

18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

Џастин Бибер не мирува. Во последно време тој е поактуелен покажувајќи го својот полов орган, отколку со музичката кариера. Овојпат неговиот пенис се најде на Инстаграм профилот на диџејката и пријателка на Џастин, Шантел Џефрис. На фотографијата се гледа младиот пејаџ како мастурбира. Но, набргу потоа фотографијата беше остранета, а […]

Забава

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

По Орландо Блум и Џастин Бибер се соблече целосно гол. Тој е на одмор со својата девојка Сахара Кеј на Хаваите каде папараците го уловија Бибер навистина експлицитно. Еве ја фотографијата: Supposed nude picture of Justin Bieber on holiday in Hawaii. pic.twitter.com/2TSmCyxIJb — Hot Male Celebs (@MenOfHollywood) August 5, 2016 […]