Tag: ќофтиња.меки

Meat

Домашни меки ќофтиња – одлични за со компир или пире

Направете домашни вкусни и меки ќофтиња, кои супер одат со компири или пире. Добар апетит! Повеќе ресепти на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути Туна салата со фетучини Туна салата […]