Tag: ќерка

Забава, Повеќе

(Фото) Еве кој му честиташе на Сашко Коцев на Facebook

Сашко и Смиљана вчера станаа родители. Тие ја добија својата ќеркичка, а голем број нивни пријатели, роднини и обожаватели им честитаа преку социјалните медиуми. Ви пренесуваме само мал дел од честитките на Facebook. Биба Додева: „Жива и здрава, радост да ви носи!“ Ирена Спировска: „Жива и здрава да е,гордост да […]

Повеќе

(Фото) Сашко Коцев слави, тој и Смиљана денеска добија ќерка

Сашко и Смиљана денеска станаа родители. Тие ја добија својата ќеркичка, чие име очекуваме да го дознаеме деновиве. Александар Митевски објави фотографија од вечерашната прослава со гордиот татко: Честитки на среќните родители од тимот на Gotvi.mk! ФОТО: Фејсбук на Сашко Коцев Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Совети кои дерматолозите нема да Ви […]

Забава

ФОТО: Марк од „Брза кујна” ја покажа ќерката

Шеф Марк од Брза кујна, заврши со снимањето на вторатата сезона од „Брза кујна„ па слободното време сега го посветува на своето семејство. Еве како изгледа неговата ќерка: Повеќе рецепти на Готви.мк: Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома Супер рецепт: Леден кафе […]

Забава

(ВИДЕО+ФОТО) Бијонсе главна на MTV VMA – Ги однесе речиси сите награди

Минатата ноќ беше дефинитивно ноќ на Бијонсе. Имено, познатата пејачка имаше дури 11 новинации на MTV VMA, а таа не можеше да си отиде дома со огромниот број на освоени награди. A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Aug 28, 2016 at 10:25pm PDT Во креација на Франческо Скоњамило, 34годишната пејачка […]