Tag: јасмин

Препораки

Чај кој треба да го пие секоја жена

Чаевите се здрави, корисни, ароматични и вкусни и помагаат за многу состојби. Чајот од јасмин е препорачлив за секоја жена. Помага за борба против стрес, депресија и анксиозност, регулира тежина, помага за главоболка, намалува ризик од кардиоваскуларни болести. Повеќе рецепти на Gotvi.mk:ШАРЕНА, БРЗА, ВКУСНА: Оваа пица нема тесто, не се меси […]

Препораки

За цел спектар болести – Пијте го често овој чај

Чаевите се здрави, корисни, ароматични и вкусни и помагаат за многу состојби. Чајот од јасмин е препорачлив за секоја жена. Помага за борба против стрес, депресија и анксиозност, регулира тежина, помага за главоболка, намалува ризик од кардиоваскуларни болести. Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело […]

Препораки

Шолја од овој чај е еликсир за секоја жена – заменете го кафето со него

Чаевите се здрави, корисни, ароматични и вкусни и помагаат за многу состојби.Чајот од јасмин е препорачлив за секоја жена. Помага за борба против стрес, депресија и анксиозност, регулира тежина, помага за главоболка, намалува ризик од кардиоваскуларни болести. Прочитај повеќе на Gotvi.mk:   Чај за желудникот – нема да имате макаЧај кој […]