Tag: јапонски палачинки

Видео, Предјадења

Јапонски палачинки на стапче (ВИДЕО)

Милица Михаиловиќ овој пат направи необични јапонски палачинки на стапче. Рецептот го сподели на Јутјуб, а вие можете да го погледнете во продолжение. Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ: Поврзани вести на Gotvi.mk: Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна Рецепт за облоги од ѓумбир […]