Tag: ѕверови

Tips & Tricks

Македонците знаат што пијат: Со овој пијалок бидете ѕвер во кревет

Кој вели дека треба да се консумира виски, за да ни паднат предрасудите и да бидеме отворени во кревет.Верувале или не, пијалокот кој е најпопуларен и во Македонија и на Балканот, не прави ѕверови во кревет. Ракијата е особено важна за мажите кои што страдаат од чест проблем со прераната […]

Препораки

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет

Мажи ова е одлична вест за вас. Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет.Докторката Кет Ван Кирк за „Ask Men“ вели дека пивото ја подобрува сексуалната активност на секое ниво. Таа ги издвојува темните пива и вели дека се афродизијак. Тие го подобруваат нивото на железо во крвта како […]