Tag: шипинки

Повеќе

Рецепт за домашен леден чај

Наместо да го купувате, направете сами одличен домашен леден чај. Уживајте! Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги […]