Tag: шампонезе

Десерти

Шампонезе торта: Вкусен и сочен десерт

Оваа торта денес е малку подзаборавена. Но, многу е вкусна и сочна – десерт за секоја прилика…   Уживајте! Повеќе на Готви.мк: 10 „убијци“ на вишокот калории Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео) Диетален појадок што ќе ве држи сити Рецепт за облоги од ѓумбир кои го […]