Tag: чоко топки

Десерти

Давате многу пари за вакво уживање? Од сега овој десерт ќе го правите дома

Направете вкусни чоко топчиња кои чинат многу повеќе да ги купите во слаткарниците. Сега за само 20 минути ќе може да ги приготвите и да ги израдувате најмалите или да ги употребите како декорации за торти или други пригоди. Поврзани вести на Gotvi.mk ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од […]