Tag: човек

Повеќе

ВИДЕО: Не е пирана, но му го лапна – Еве зошто не треба голи да се бањате во море

Еден човек реши да влезе да се разлади во вода. И тука не би имало ништо чудно, доколку не влезеше во морето целосно гол. Излезе за неколку секунди, а заедно со него улови и една голема риба. Ама, без трска 🙂 Погледнете: Прочитај повеќе на Gotvi.mk: САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и […]

Видео, Повеќе

ВИДЕО: Човекот кој тврди дека го предвидел земјотресот во Скопје

Вчера на ЈуТјуб се појави видео во кое е сниман приватен стан за време на земјотресот кој се случи во Скопје на 12.09.2016 година во 19:54 часот. Дечкото во видеото напишал дека „имал чувство дека нешто ќе се случи“ и затоа го наместил неговиот телефон да ја снима дневната соба, […]