Tag: чајореви

Препораки

Спречува срцев удар и инфаркт – не сте се сетиле да направите ваков чај а многу помага

Најкорисниот чај за големи здравствени проблеми се прави од преградите на оревите. Наместо да ги фрлите извадете неколку и сварете ги во вода како чај, па процедете. Една шолја наутро помага против инфаркт, срцеви болести и срцеви проблеми. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Чај за желудникот – нема да имате мака Чај […]