Tag: чаша.готви.мк

Препораки

Секое утро испијте чаша од ова – штити од болести, а се прави толку лесно

Секое утро нека ви почнува со медена вода, а тоа ќе ви помогне да ви се исчисти телото и да бидете здрави како дрен. Растворете едно лажиче мед во вода и оставете да отстои преку ноќ. Испијте ја наутро водата на празен стомак. Се користи шест месеци за поголем ефект. […]

Препораки

ИСЦЕДЕТЕ ЗДРАВЈЕ ВО ЧАША: Една чаша рано наутро и здравјето е загарантирано

Ако сакате да бидете здрави како дрен ви нудиме супер идеја за вкусен сок полн со витамини. Земете го соковникот и направете си утринска витаминска бомба. Се цеди се во соковник. Се става во чаша и се пие наутро. Повеќе на Готви.мк: Прекрасно: Џенет Џексон бремена во својата 50 година […]