Tag: цисти

Препораки

Измешајте ги овие две состојки: Ќе ги уништите цистите и миомите

Чувар на куќата е растение кое е многу корисно и здраво, а во комбинација со мед, решава голем проблем во телото. Кога станува збор за цисти и миоми, овие две состојки прават чуда. Го стимулира телото и го чисти од токсини. Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта […]