Tag: целилит

Препораки

Пијалок кој топи целулит – Плус пука од здравје

Направете пијалок кој топи целулит.     Се става се во блендер и се пие. Спанаќот е одличен со влакната кои ги има, го подобрува варењето и исфрла токсина, а портокалот има витамин Ц. Повеќе вести на Готви.мк: Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици Похован кромид со кашкавал […]