Tag: хроно пица

Видео, Главни јадења

Хроно пица венец – необично, а вкусно јадење (ВИДЕО)

Еве еден здрав оброк – пица со интегрално брашно од „Бабина кујна“. Ваков специјалитет не сте пробале… Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“:   Повеќе рецепти на Gotvi.mk: ШАРЕНА, БРЗА, ВКУСНА: Оваа пица нема тесто, не се меси – еве што е тајната Цезар салата […]