Tag: храна

Видео, Препораки, Ресторани

ВИДЕО: 24 Kitchen Скопје – 24 часа вкусна храна

Ова е видео кое мора да го погледнете, а прикажува голем дел од вкусната храна која може да се јаде во Главниот град. Браво девојки и дечки! Насловот е позајмент од еден од коментаторите на видеото, Мартин 🙂 Прочитај поврзани Gotvi.mk видео рецепти: ВИДЕО: Направете фантастичен суфле чизкејк со 3 состојки […]

Повеќе, Ресторани

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Социјалните медиуми целосно ги променија нашите животи, а денес многу луѓе заработуваат пред сé благодарејќи на сопствената идеја и иницијативност на Facebook, YouTube, Twitter, Instagram… Еден од начините на заработка по пат на интернет е и промоција на одредени производи на социјалните медиуми, бидејќи дел од светските компании се подготвени […]