Tag: хилтон

Повеќе

ФОТО: Марко Јариќ – Се разведе од Лима, се теши со најпозната старлета

По разводот со бразилскиот супер модел Андријана Лина, Марко најчесто ги негира врските за кои се пишувало во медиумите. Но, оваа со Парис Хилтон досега ја нема демантирано. Пред 1 ден и самата Хилтон објави нивна заедничка фотографија: Taking off to #BurningMan 🚀 #LetsDoThis 🔥 #DragonflyDen A photo posted by Paris […]