Tag: фото

Забава

ФОТО: Цеца и Брена неразделни

Фолк пејачките Цеца Ражњатовиќ и Лепа Брена се почесто се фотографираат заедно. Пред неколку недели тие дури отпејаа и заеднички дует на приватна забава на песната на Цеца, „Заборави“. Цеца претходно објави и заедничка фотографија со Лепа Брена на Инстаграм стара 10 години на која пејачките се русокоси. Погледнете ја оваа фотографија […]

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан никогаш попровокативна

Некогаш една фотографија може да вреди и многу повеќе од 1000 збора. Па, макар била и во црно – бела варијанта. Погледнете колку провокативно Ким лиже сладолед: Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета […]

Забава

ФОТО: Марјана во жешко издание покрај океанот

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење. Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил: With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘 […]

Забава

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

Северина вчера вечер одржа одличен концерт во Берово во рамки на Етно фестивалот. Погледнете каде Севе престојуваше и јадеше во Берово: Погледнете со кое видео таа го најави концертот и За нешто повеќе од 15 часа таа собра над 50 илјади лајка на Инстаграм. Погледнете го видеото: Večeras u domovini gitarističkog virtuoza… […]

Забава

ВИДЕО: Цел џет сет го прослави 30 роденден на Боки 13

Викендов, Боки 13 го прослави својот јубилеен 30 роденден. Се играло и пеело до зори. На журката освен Тамара, Лила, Весна Петрушевска, Бане Поповиќ… присуствувале и Лепа Лукиќ, Весна Змијанац, како и многу други роднини и пријатели на Боки. Тој на својот Инстаграм профил објави дел од дуетот со Весна […]

Забава

ФОТО +18: Сите голи фотографии на Џастин Бибер

Џастин Бибер кој иако е идол на многу тинејџери изминатата година беше фатен од папараците во повеќе експлицитни фотографии каде го покажува половиот орган: #Justin just can’t stop getting #naked. Which I don’t mind. #JustinBieber #nakedjustin #justinsnudes #hot pic.twitter.com/VMZglxwhXK — pics of guys (@berkly_tom) August 8, 2016 Прочитај повеќе на Gotvi.mk: […]

Забава

18+ ФОТО: Хајди Клум топлес

43годишната моделка, Хајди Клум на својот Инстаграм профил објави фотографија без горниот дел од нејзиниот костим за капење: „Погледнете го мојот нов ѓердан“, напиша Хајди под фотографијата.   Love my new ❤️necklace A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on Aug 18, 2016 at 11:41am PDT Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: […]

Забава

18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

Џастин Бибер не мирува. Во последно време тој е поактуелен покажувајќи го својот полов орган, отколку со музичката кариера. Овојпат неговиот пенис се најде на Инстаграм профилот на диџејката и пријателка на Џастин, Шантел Џефрис. На фотографијата се гледа младиот пејаџ како мастурбира. Но, набргу потоа фотографијата беше остранета, а […]

Tips & Tricks, Повеќе, Препораки

ФОТО: Еве како да ја направите оваа декорација во кујната

Илија ни ја испраќа оваа фотографија со декорација која викендов ја направил во кујната. Едноставно е, не е премногу скапо, а е многу симпатично, ни пишува тој. Теглите ги купил во продавница за домашни работи во Скопје. Едната ја наполнил со стапчиња цимет, втората со ориз, а третата со свежо […]