Tag: Филип

Предјадења, Препораки

ФОТО: Фичо открива неодолив рецепт за баничка со спанаќ и сирење

Шеф Филип Поповски редовно објавува вкусни и неодоливи рецепти на својата веб страна. Овој пат, тој на Facebook објави рецепт за интересна и многу вкусн баничка со јајца, сирење и спанаќ. Правите смеса со спанаќ, јајце и сирење + сол. Три кори ги редите една врз друга, а меѓу нив […]

Забава

ФОТО: Лила е горда мајка

Лила Филиповска има одличен повод за славење. Таа на Инстаграм објави фотографија од неа и синот, на која напиша дека тој дипломирал и ја направил повторно горда мајка. Diplomec ♥️ #proud #mom ♥️ A photo posted by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Oct 8, 2016 at 2:24pm PDT Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Белите […]