Tag: три вида сирење

Предјадења

Сендвич со три вида сирење – готов за пет минути, а сити сте пола ден

Вкусен појадок или вечера. Нешто брзо што заситува. Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси Домашниот леб на мајче Вера Полнет запечен леб