Tag: трајна

Tips & Tricks, Видео

Трајна депилација со состојки од кујната – девојки кажете збогум на влакната

Сите девојки мака мачат со здодевните влакна на лицето, на телото, на рацете, на нозете, под пазувите. Кога се брзаат често користат брич кој само повеќе го поттикнува растот. Ние ви нудиме генијален и лесен трик, смеса која трајно ќе ги отстрани влакната од телото.    Повеќе на Готви.мк: Диетално: […]