Tag: тони сопрано

Pastes, Видео, Повеќе

Ова е омилената тестенина на Тони Сопрано

Сите мафијаши од филмовите сакаат тестенини, а токму Тони Сопрано ја обожава оваа. Тестенини со сол, бибер, морков, брокула и ќељ. Сирење како врв на уживањето и оброкот е подготвен.   Повеќе на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за […]