Tag: тоелет

Видео, Повеќе

Тоалетот ќе блеска и мириса убаво – Направете сами освежувач

Тоалетот ќе мириса и блеска. Се што ви треба се калап за лед, лимонтус од вашата кујна, етерично масло и детергент. Постапката е прикажана во видеото: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко Шарена тава […]