Tag: тестенини болоњезе

Главни јадења, Препораки

Видео рецепт: Тестенини болоњезе од рерна

Нов вкусен рецепт од кујната на Подравка – Тестенини болоњезе од рерна. Еве како да ги подготвите: На здравје! Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk од кујната на Подравка: Видео рецепт: Мисиркини гради во сос од печурки Пилешко во сос од сирење (Видео)