Tag: Тајмс Сквер

Повеќе

ВИДЕО: Мараја Кери фалшираше на новогодишниот настап во Њујорк

Илјадниците луѓе кои го прославуваа дочекот на Новата 2017 година на Тајмс Сквер во Њујорк, останаа подзинати слушајќи го настапот на Мараја Кери. Пејачката се пожалила на неусогласеност на плејбекот со нејзиниот настап, а на крајот нервозно ја напуштила сцената. Погледнете детали во видеото: Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: Цеца ја […]