Tag: супер сендвич

Видео, Главни јадења

СУПЕР СЕНДВИЧ: Може да нахрани десет луѓе!

Како од една векна леб да доручкуваат десет луѓе? Кога не знаете што да подготвите за доручек или вечера, а имате стар леб, направете супер сенвич полн со кашкавал. Начинот на подготовка е премногу едноставен, а погледнете го во ВИДЕОТО во прилог:   Поврзани вести на Gotvi.mk Брзи домашни пирошки […]