Tag: стомаче

Забава

Сека Алексиќ – Еве што појадува додека е бремена

Сека Алексиќ ужива во бременоста, а деновиве ужива и на Јадранското море. Денес таа објави фотографија од Шибеник, Хрватска,а во текот на вчерашниот ден ја објави оваа фотографија направена во Будва, Црна Гора. Мора да признаеме дека оваа порција изгледа примамливо и многу богато со витамини. 🙋🏻🍉🍓🍊🍐🍏🍌🍒🍑🍎☕️ A photo posted […]