Tag: старлета

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан облечена – И тоа е можно

Досега како да навикнавме да ја гледаме познатата старлета Ким Кардашијан само во голи и провокативни изданија. Што би се рекло „повеќе соблечена, отколку облечена“. Но, ние направивме избор од неколку фотографии на Ким Кардашијан каде „ништо не се гледа“ 🙂 Happy Birthday to one of the most genuine funniest […]

Забава

Станија: Тешко е да се биде пејачка, многу поубаво се снаоѓам како старлета (ВИДЕО)

Победничката на „Фарма“, старлетата Станија Добројевиќ, неодамна ја започна својата пејачка кариера. Таа летово ја издаде песната насловена „Главни актери“ за која подоцна сними спот: „Многу ми е полесно во улога на старлета отколку како пејачка. Мојата задача како старлета беше само да бидам убава и да се фотографирам, а […]

Повеќе

ФОТО: Марко Јариќ – Се разведе од Лима, се теши со најпозната старлета

По разводот со бразилскиот супер модел Андријана Лина, Марко најчесто ги негира врските за кои се пишувало во медиумите. Но, оваа со Парис Хилтон досега ја нема демантирано. Пред 1 ден и самата Хилтон објави нивна заедничка фотографија: Taking off to #BurningMan 🚀 #LetsDoThis 🔥 #DragonflyDen A photo posted by Paris […]