Tag: Станојковска

Забава

Марјана Станојковска во жешко издание ја запеа Северина (ВИДЕО)

Во провокативно издание ја запеа „Ја само пјевам“ од Северина“ – Марјана Станојковска ја загреа атмосферата за дочекот на Новата 2017 година: Param pam pam,param pam pam🎼🎤😘 #jasamopjevam #janemamrazlogdasezivciram 🎊🎉🍾#marjanastanojkovska Fala ti Zare 😘 A video posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Jan 1, 2017 at 4:48am PST Повеќе на […]

Забава

ФОТО: Марјана Станојковска ќе ве остави без сон – Погледнете ја го ова секси издание

Згодна и незаменлива, Марјана Станојковска повторно плени со нејзиниот изглед. Погледнете ја во ова секси издание на Инстаграм: 👗:#NANA ❤️ A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Nov 6, 2016 at 4:36am PST #velvetdress #NANA ✔️ A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Nov 5, 2016 at 7:05am […]

Забава

Марјана прави вистински „земјотрес“ на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Познатата македонска водителка и модел, Марјана Станојковска со своите фотографии руши рекорди на Инстаграм. Секси и заводлива – погледнете ја оваа фотогалерија на Марјана: #prisma #marjanastanojkovska A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Oct 8, 2016 at 2:12am PDT Happy Friday 💋 It's raining,but at least it is Friday! […]

Забава

ФОТО: Марјана Станојковска во бикини и времето веднаш станува сончево

Нашата лото девојка, Марјана Станојковска, ги израдува своите обожаватели со нова провокативна фотографија. И повторно во летно издание и бикини, Марјана на Фејсбук и Инстаграм објави фотографија која дождливите денови ќе ви ги направи етни и сончеви. Today I choose joy 🌼💛⛱#postcards #beachbabe #marjanastanojkovska #nofilter A photo posted by Marjana […]

Забава

Марјана во бикини вежба пилатес на плажа (ФОТО)

За Марјана Станојковска летото сеуште не е завршено.  Таа вчера на Инстаграм објави провокативна фотографија на која вежба пилатес на плажа. „Другарка ми Маја ме зарази со пилатес. Love you“, напиша Марјана под фотографијата. Pilates na plaza 🙈💦💙😘 #pilateslover #pilatesbythesea #stretching #exercise Drugarka mi Maja me zarazi so pilates @majatalevska ❤️ […]

Забава

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење. Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил: With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘 […]

Забава

ФОТО: Марјана во жешко издание покрај океанот

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење. Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил: With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘 […]

Забава

Марјана како Памела Андерсон во „Чувари на плажата“

Сексипилната Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил објави видео кое потсетува на сцена од познатата серија „Чувари на плажата“ каде главната улога ја имаше Памела Андерсон. „Бранови“, напиша Марјана под видеото: Waves… A video posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Aug 22, 2016 at 10:41am PDT Прочитај повеќе на Gotvi.mk: ВИДЕО: […]

Tips & Tricks, Повеќе

И Маријана го препорачува: Природен сок со кој ќе се вратите со бронзен тен од плажа

Рецептот кој на 14.06.2016 година го објави Готви.мк со препорака и од заводливата водителка и лото девојка Маријана Станојковска. Маријана во интервју за магазинот „Сцена“ кој се емитува на ТВ Нова ја откри својата тајна за здраво сончање и чоколаден тен после летните одмори. Покрај тоа што треба да внимаваме […]