Tag: српска пејачка

Препораки

Годините не и можат ништо: Српската пејачка открива како до совршена фигура

Српската пејачка и танчерка Слаџа Делибашиќ сите ја знаеме по извајаното тело. Поранешната сопруга на Џоле Џогани и покрај годините има совршени стомачни, а сега ја откри и тајната. Исхраната и вежбањето се најважни. Никако не мешајте јагле хидрати и протеини, а слаткото и газираното веднаш исфрлете ги од менито. […]

Забава

ФОТО: Сестрата на српската пејачка ослабе 50 килограми

Веќе со години Ана Кокич важи за една од најубавите балкански пејачки, но и нејзината сестра не застанува покрај неа. А за се да биде поинтересно, Маја, која со години имала проблеми со килограмите, ослабела дури 50 килограми и линијата ја довела до совршенство. Повеќе од Готви.мк: Тајната на Ким […]

Забава

ВИДЕО: Најзгодната српска пејачка сечеше кромид во краток шорц

Радмила Манојловиќ при едно гостување во “Ами Џи Шоу”, имаше предизвик да исечка колку може повеќе кромид за неколку минути. Најзгодната српска пејачка во краток шорц од бела тантела, направи сечењето кромид да биде секси активност во кујната.Мора да признаеме, иако видеото е постаро, мажите со задоволство го гледаат.   […]