Tag: спрајт

Повеќе

Коктел со спрајт и нане

Направете си вкусен коктел од спрајт и нане.     Се става нане на дно на чаша, се додава спрајт и се ставаат кришки лимон за украс. Се служи ладно. Уживајте! Поврзани вести на Gotvi.mk Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават […]