Tag: спот

Забава

18+ ВИДЕО: Излезе нецензурираниот спот на Кање Вест за песната Fade

Американскиот рапер Канје Вест конечно го објави долго очекуваниот нецензуриран спот за песната Fade. Главна ѕвезда во спотот е згодната Тејана Тејлор. Погледнете како тоа изгледа: Прочитај повеќе на Gotvi.mk: 18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот? ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роз – Погодувате за […]

Забава

ВИДЕО: Северина секси во новиот спот

Пред одличната забава која Севрина ја направи во Берово, сексапилната Севе го промовираше новиот спот за песната „Море туге“ во кој се појавува и српскиот пејач, Саша Матиќ. Погледнете го видео спотот: More tuge… @sasamatic_official @matijavuica #music #video #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A video posted by Severina Kojic (@severina) on Aug […]

Забава

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

Како ЈуТјуб дозволил да биде објавен нецензурираниот спот за песната „Make It Nasty“ на американскиот рапер Тиге. Дали ова повеќе личи на порно или на музички спот? Проверете сами: Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роза Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве […]

Забава

Манекенот од спотот на Цеца се додворувал на Анастасија во Будва

Кога Цеца Ражнатовиќ пред 3 години го снимила спотот за песната „Да раскинем са њом“, јавноста меѓу останатото, го насочи вниманието кон манекенот Дерек Жугиќ. Иако соработува со фолк дивата, Дерек тогаш немал прилика да ги запознае нејзините деца, па затоа ова лето кога се сретнал со Анастасија во Будва […]

Повеќе

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Северина ја промовираше својата нова песна. Хрватската пејачка ги здружи силите со раперката Sajsi MC и познатата српска актерка, Сека Саблиќ, која се појавува во спотот за новата песна „Силикони“ што денес беше премиерно објавен на Facebook страната на мега популарната Севе. Gotvi.mk ве потсетува на фенг шуи начинот на […]