Tag: сочна баклава

Десерти

Сочна баклава без кори

Подгответе вкусна и сочна баклава без кори – ќе бидете воодушевени од вкусот на овој десерт!   Уживајте! Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација 10 „убијци“ на […]