Tag: сос од сирење

Главни јадења, Препораки

Видео рецепт: Пилешко во сос од сирење

Сакате да приготвите нешто вкусно и хранливо, а немате многу време за во кујна? Пилешко во сос од сирење е новиот предлог по рецепт од кујната на Подравка: Добар апетит! Препорака: Доколку сакате да уживате во вкусен оброк без месо, можете да го искористите овој рецепт, но наместо месо ставете […]