Tag: сосс

Tips & Tricks, Видео, Главни јадења

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња на шведски начин

После рецептот за компир на шведски начин, овие ќофтиња се уште еден доказ за превкусната скандинавска кујна. Еве како да го приготвите: Повеќе детали погледнете во видеото: Погледнете повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови овде Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин […]