Tag: солен колач

Предјадења

Неверојатно брзо се прави: Солен колач

Леа вели дека овој солен колач или брза пита го приготвува околу 10 минути, а потоа го става директно да се пече. Изгледа и е навистина превкусен. Еве го рецептот: Рецепт за Солени буцанки тука Рецепт за Брзи солени мафини тука Готви со љубов и уживајте во ова вкусно задоволство […]