Tag: совршена

Tips & Tricks, Видео

Спремете совршена скара: Пет грешки кои сите ги правиме

Сите сакаме совршена скара, пиво и дружење со пријателите, а со оглед на тоа дека доаѓаат Први мај и многу празници и продолжени викенди, ви посочуваме каде најчесто грешите со скарата и како да ги избегнете грешките и да направите совршенство. ЗАБОРАВАТЕ НА МАРИНИРАЊЕ Скарата ќе има многу подобар вкус […]