Tag: снежни топчиња

Видео, Десерти

Снежни топчиња – колач готов за 10 минути

Брз и вкусен колач кој ќе го обожавате! Уживајте! Деталите за подготовка погледнете ги во „Бокина кујна“: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути […]