Tag: смирува

Uncategorized

За смирување на нервите и борба со несоница – пијте ваков чај

Ако пиете редовно чај од липа, ќе имате супер резултати со телото. Ќе бидете смирени и опуштени, ќе имате ден без стрес и ќе имате мирен сон бидејќи го решава и проблемот со несоницата. Една шолја кафе заменете со ова. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Чај за желудникот – нема да имате […]