Tag: славски колач

Десерти

Рецепт за украси за славски колач – Плус правило кога се ставаат на него

Славскиот колач има посебно место кај десертите, а ова е рецепт за најубави украси за него. Добар апетит! Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати со […]