Tag: син

Повеќе

Имаше 119 килограми: Синот на Лепа Брена ослабе 50 кила, раскажа и како

Синот на Лепа Брена Виктор Живоиновиќ ослабе 50 килограми, буквално се стопи и стана нов човек.Помладиот син на легендата се мачеше со години со вишокот килограми, а на социјалните мрежи и за српските медиуми открива дека успеал со балансирана исхрана, а не ригорозни диети. Вели дека на неговото мени има […]

Забава

Фото: Не личи на себе, синот на Брена се стопи – има 44 килограми помалку

Синот на Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ пред неколку месеци им објави војна на килограмите и успеа да ги победи и ослабе 44. килограми. „Одиме понатаму“, напиша тој во описот на фотографијата, а ова е вторпат да покаже до каде стигнал со борбата. Диетален појадок што ќе ве држи сити Рецепт […]

Забава

ФОТО: Синот на Лепа Брена се стопи – ослабе 35 кила, вака изгледа сега

Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ, секогаш имал проблеми со килограмите, но сега со диета, здрав живот и решителност, успеа да симне 35 килограми за 70 дена. Еве како изгледа, секоја чест : Повеќе рецепти на Готви.мк: Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го […]

Забава

ФОТО: Лила е горда мајка

Лила Филиповска има одличен повод за славење. Таа на Инстаграм објави фотографија од неа и синот, на која напиша дека тој дипломирал и ја направил повторно горда мајка. Diplomec ♥️ #proud #mom ♥️ A photo posted by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Oct 8, 2016 at 2:24pm PDT Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Белите […]

Забава

ФОТО: Сека објави слатка фотографија и собра над 30 илјади лајка

Познатата српска фолк пејачка Сека Алексиќ заедно со својот син Јаков пристигна дома. Радоста е огромна, а еве која фотографија прво ја објави Сека на својот Инстаграм: 💙👶🏼🍼🙏🏼 A photo posted by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on Sep 28, 2016 at 5:52am PDT Прочитај повеќе на Gotvi.mk: ФОТО: Сека го покажа […]

Забава

ФОТО: Сека го покажа синот Јаков

Сека и Вељко вчера го добија својот прв син Јаков. Пред неколку часа таа ја објави првата заедничка фотографија. Погледнете: 24.09.2016 💙👶🏼🙏🏼 A photo posted by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on Sep 25, 2016 at 8:21am PDT Повеќе рецепти на Gotvi.mk: Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко Многу […]

Забава

ФОТО: Се породи Сека – Еве како Цеца им честиташе

Српската фолк пејачка, Сека Алексиќ денеска на свет го донесе синот Јаков – објавија српските медиуми. Нејзината колешка Цеца како и секогаш оригинална, еве како им честиташе на Сека и Вељко на Инстаграм: Mojoj dragoj koleginici Seki i njenom suprugu Veljku, srećno rođenje sina!#svetlanacecaraznatovic #cecaraznatovic #ceca #cecaofficial #ceca2016 #serbiansinger #balkansinger […]

Забава

Посветена мајка: Адел се повлекува од сцената поради синот?

Мегапопуларната британска пејачка Адел се повлекува од сцената, јавуваат британските таблоиди. Неименувани извори блиски до пејачката изјавиле дека од наредната година Адел се повлекува од своите турнеи и е се посвети целосно на воспитувањето на нејзиниот сим кој ќе започне да оди на училиште. Според истите извори, Адел нема да […]

Забава

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Пред 2 дена Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија заедно со нејзиниот син и покрај противењата на нејзиниот поранешен сопгруг, Милан. Имено, Милан смета дека родителите не треба да објавуваат фотографии од нивниот малолетен син. Сепак, фотографијата изгледа одлично. 👒 & 🎩 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A photo posted by […]